Curacao Triathlon Association
Curaçao
Triathlon
Association

Curacao Triathlon Association

 

 

 

 

   

Results Olympic Distance

May 30, 2010 Korredor Curaçao

Pictures by Olympiat | Pictures by Marjan van Rutten

Onder drukkende omstandigheden namen 24 individuele deelnemers en 10 relay teams deel aan de wedstrijd. De Arubanen Robert Alexander en Gino Hodge bezetten bij de mannen de eerste twee podiumplekken, gevolgd door eerste Curaçaoenaar Jeritsandro Martin op plek drie. Bij de dames waren slechts twee individuele deelnemers, Tamara Neuman en Imma Curiel, die daarom ook samen het damespodium bezetten. Eerste relay team was het DBM-Team. Zij zetten een zeer scherpe tijd neer van 2hr09min! Dank en felicitaties aan alle deelnemers! 

Overall

No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
1 DBM-Team X Relay CUR 0:20:06 1:08:07 0:40:41 2:08:54
2 Ja tu sabes X Relay CUR 0:21:00 1:12:20 0:49:33 2:22:52
3 Alexander Robert M M1619 ARU 0:26:30 1:13:00 0:50:48 2:30:19
4 Gino Hodge M M3039 ARU 0:35:07 1:09:37 0:46:06 2:30:50
5 Born to be wild X Relay CUR 0:25:18 1:11:47 0:55:35 2:32:40
6 Jeritsando  Martien M M2029 CUR 0:25:06 1:22:32 0:49:01 2:36:39
7 All Fourties X Relay CUR 0:27:11 1:22:06 0:47:33 2:36:50
8 Lions Dive TEC X Relay CUR 0:29:54 1:13:33 0:57:58 2:41:24
9 Edwin Bonne M M4049 CUR 0:30:45 1:18:43 0:55:24 2:44:51
10 Anton Kool M M3039 CUR 0:30:42 1:31:33 0:44:28 2:46:43
11 Olaf Komdeur M M4049 CUR 0:27:26 1:19:18 1:00:18 2:47:02
12 The almost oldies X Relay CUR 0:31:39 1:23:50 0:55:28 2:50:58
13 Where's RO? X Relay CUR 0:34:53 1:22:28 0:53:56 2:51:17
14 Laurens Keesen M M4049 CUR 0:38:45 1:15:20 0:59:07 2:53:12
15 Ronnie Gruppen M M3039 CUR 0:32:28 1:20:32 1:04:10 2:57:09
16 Osvaldo Marchena M M4049 CUR 0:31:45 1:24:10 1:01:14 2:57:09
17 Tamara Neuman F F4049 CUR 0:31:01 1:25:21 1:00:56 2:57:18
18 Aaron Groetelaers M M4049 CUR 0:39:55 1:29:03 0:48:32 2:57:30
19 Berend v/d Kraats M M3039 CUR 0:33:50 1:24:27 1:00:07 2:58:23
20 John Ottevanger M M4049 CUR 0:33:30 1:21:51 1:04:23 2:59:44
21 Oudejans,v. Leeuwen,Verhagen X Relay CUR 0:28:40 1:30:52 1:02:49 3:02:21
22 Chris van Grieken M M3039 CUR 0:35:37 1:27:35 0:59:57 3:03:08
23 Mama Caramba X Relay CUR 0:34:31 1:31:01 1:02:56 3:08:27
24 Hans Broek M M4049 CUR 0:35:20 1:32:44 1:01:16 3:09:20
25 Diello Arvelo M M5059 CUR 0:29:00 1:32:05 1:08:57 3:10:03
26 Ruben Valke M M3039 CUR 0:40:22 1:29:14 1:06:18 3:15:55
27 Krijn Mostert M M4049 CUR 0:36:52 1:37:09 1:03:46 3:17:46
28 Trio Sporty Spicy X Relay CUR 0:33:12 1:52:18 0:56:46 3:22:17
29 Guido Kibbelaar M M4049 CUR 0:29:24 1:26:39 1:29:45 3:25:49
30 Alex Tromp M M5059 ARU 0:37:02 1:41:42 1:26:51 3:45:36
31 Imma Curiel F F5059 CUR 0:43:30 1:46:05 1:23:36 3:53:12
DNF Martin Eekhof M M5059 CUR 0:31:08
DSQ Richard Kos M M3039 CUR 0:32:54 1:13:13 1:01:27
DSQ Mijndert Dijkstra M M3039 CUR 0:37:04 1:24:22 1:04:18

DSQ: Disqualified (rondje te weinig gefietst)

Individual

No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
1 Alexander Robert M M1619 ARU 0:26:30 1:13:00 0:50:48 2:30:19
2 Gino Hodge M M3039 ARU 0:35:07 1:09:37 0:46:06 2:30:50
3 Jeritsando  Martien M M2029 CUR 0:25:06 1:22:32 0:49:01 2:36:39
4 Edwin Bonne M M4049 CUR 0:30:45 1:18:43 0:55:24 2:44:51
5 Anton Kool M M3039 CUR 0:30:42 1:31:33 0:44:28 2:46:43
6 Olaf Komdeur M M4049 CUR 0:27:26 1:19:18 1:00:18 2:47:02
7 Laurens Keesen M M4049 CUR 0:38:45 1:15:20 0:59:07 2:53:12
8 Ronnie Gruppen M M3039 CUR 0:32:28 1:20:32 1:04:10 2:57:09
9 Osvaldo Marchena M M4049 CUR 0:31:45 1:24:10 1:01:14 2:57:09
10 Tamara Neuman F F4049 CUR 0:31:01 1:25:21 1:00:56 2:57:18
11 Aaron Groetelaers M M4049 CUR 0:39:55 1:29:03 0:48:32 2:57:30
12 Berend v/d Kraats M M3039 CUR 0:33:50 1:24:27 1:00:07 2:58:23
13 John Ottevanger M M4049 CUR 0:33:30 1:21:51 1:04:23 2:59:44
14 Chris van Grieken M M3039 CUR 0:35:37 1:27:35 0:59:57 3:03:08
15 Hans Broek M M4049 CUR 0:35:20 1:32:44 1:01:16 3:09:20
16 Diello Arvelo M M5059 CUR 0:29:00 1:32:05 1:08:57 3:10:03
17 Ruben Valke M M3039 CUR 0:40:22 1:29:14 1:06:18 3:15:55
18 Krijn Mostert M M4049 CUR 0:36:52 1:37:09 1:03:46 3:17:46
19 Guido Kibbelaar M M4049 CUR 0:29:24 1:26:39 1:29:45 3:25:49
20 Alex Tromp M M5059 ARU 0:37:02 1:41:42 1:26:51 3:45:36
21 Imma Curiel F F5059 CUR 0:43:30 1:46:05 1:23:36 3:53:12
DNF Martin Eekhof M M5059 CUR 0:31:08
DSQ Mijndert Dijkstra M M3039 CUR 0:37:04 1:24:22 1:04:18
DSQ Richard Kos M M3039 CUR 0:32:54 1:13:13 1:01:27

Relay

No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
1 DBM-Team
Derrick Bakhuis
Bryan van Rutten
Marvyn Josefa
CUR 0:20:06 1:08:07 0:40:41 2:08:54
2 Ja tu sabes
Deniel Juliana
Sigiovani Juliana
Jursul Chirino
CUR 0:21:00 1:12:20 0:49:33 2:22:52
3 Born to be wild
Steven Mouisa
Wilfrid Camelia
Ruigeri Pinedo
CUR 0:25:18 1:11:47 0:55:35 2:32:40
4 All Fourties
Petra Bekaert
George Bergmann
Henk Wattel
CUR 0:27:11 1:22:06 0:47:33 2:36:50
5 Lions Dive TEC
Will Vogels
Gerrit Solleveld
Katja Vogels
CUR 0:29:54 1:13:33 0:57:58 2:41:24
6 The almost oldies
Karel Bakker
Gerda Fokker
Harrie Geering
CUR 0:31:39 1:23:50 0:55:28 2:50:58
7 Where's RO?
Arlette Diederiks
Peter Nicholls
Stefan Sluijter
CUR 0:34:53 1:22:28 0:53:56 2:51:17
8 Oudejans,v. Leeuwen,Verhagen
Astrid Oudejans
Thea van Leeuwen
Petra Verhagen
CUR 0:28:40 1:30:52 1:02:49 3:02:21
9 Mama Caramba
Caroline Slegtenhorst
Helene Smit
Loes de Bot
CUR 0:34:31 1:31:01 1:02:56 3:08:27
10 Trio Sporty Spicy
Marlow de la Fuente
Ida van der Ploeg
Dinja Rooijakkers
CUR 0:33:12 1:52:18 0:56:46 3:22:17

Results per Category

No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
1 Tamara Neuman F F4049 CUR 0:31:01 1:25:21 1:00:56 2:57:18
No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
2 Imma Curiel F F5059 CUR 0:43:30 1:46:05 1:23:36 3:53:12
No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
1 Alexander Robert M M1619 ARU 0:26:30 1:13:00 0:50:48 2:30:19
No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
1 Jeritsando  Martien M M2029 CUR 0:25:06 1:22:32 0:49:01 2:36:39
No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
1 Gino Hodge M M3039 ARU 0:35:07 1:09:37 0:46:06 2:30:50
2 Anton Kool M M3039 CUR 0:30:42 1:31:33 0:44:28 2:46:43
3 Ronnie Gruppen M M3039 CUR 0:32:28 1:20:32 1:04:10 2:57:09
4 Berend v/d Kraats M M3039 CUR 0:33:50 1:24:27 1:00:07 2:58:23
5 Chris van Grieken M M3039 CUR 0:35:37 1:27:35 0:59:57 3:03:08
6 Ruben Valke M M3039 CUR 0:40:22 1:29:14 1:06:18 3:15:55
DSQ Richard Kos M M3039 CUR 0:32:54 1:13:13 1:01:27
DSQ Mijndert Dijkstra M M3039 CUR 0:37:04 1:24:22 1:04:18
No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
1 Edwin Bonne M M4049 CUR 0:30:45 1:18:43 0:55:24 2:44:51
2 Olaf Komdeur M M4049 CUR 0:27:26 1:19:18 1:00:18 2:47:02
3 Laurens Keesen M M4049 CUR 0:38:45 1:15:20 0:59:07 2:53:12
4 Osvaldo Marchena M M4049 CUR 0:31:45 1:24:10 1:01:14 2:57:09
5 Aaron Groetelaers M M4049 CUR 0:39:55 1:29:03 0:48:32 2:57:30
6 John Ottevanger M M4049 CUR 0:33:30 1:21:51 1:04:23 2:59:44
7 Hans Broek M M4049 CUR 0:35:20 1:32:44 1:01:16 3:09:20
8 Krijn Mostert M M4049 CUR 0:36:52 1:37:09 1:03:46 3:17:46
9 Guido Kibbelaar M M4049 CUR 0:29:24 1:26:39 1:29:45 3:25:49
No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
1 Diello Arvelo M M5059 CUR 0:29:00 1:32:05 1:08:57 3:10:03
2 Alex Tromp M M5059 ARU 0:37:02 1:41:42 1:26:51 3:45:36
DNF Martin Eekhof M M5059 CUR 0:31:08

Order by Swim

No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
1 Derrick Bakhuis X Relay CUR 0:20:06 1:08:07 0:40:41 2:08:54
2 Deniel Juliana X Relay CUR 0:21:00 1:12:20 0:49:33 2:22:52
3 Jeritsando  Martien M M2029 CUR 0:25:06 1:22:32 0:49:01 2:36:39
4 Steven Mouisa X Relay CUR 0:25:18 1:11:47 0:55:35 2:32:40
5 Alexander Robert M M1619 ARU 0:26:30 1:13:00 0:50:48 2:30:19
6 Petra Bekaert X Relay CUR 0:27:11 1:22:06 0:47:33 2:36:50
7 Olaf Komdeur M M4049 CUR 0:27:26 1:19:18 1:00:18 2:47:02
8 Astrid Oudejans X Relay CUR 0:28:40 1:30:52 1:02:49 3:02:21
9 Diello Arvelo M M5059 CUR 0:29:00 1:32:05 1:08:57 3:10:03
10 Guido Kibbelaar M M4049 CUR 0:29:24 1:26:39 1:29:45 3:25:49
11 Will Vogels X Relay CUR 0:29:54 1:13:33 0:57:58 2:41:24
12 Anton Kool M M3039 CUR 0:30:42 1:31:33 0:44:28 2:46:43
13 Edwin Bonne M M4049 CUR 0:30:45 1:18:43 0:55:24 2:44:51
14 Tamara Neuman F F4049 CUR 0:31:01 1:25:21 1:00:56 2:57:18
15 Martin Eekhof M M5059 CUR 0:31:08
16 Karel Bakker X Relay CUR 0:31:39 1:23:50 0:55:28 2:50:58
17 Osvaldo Marchena M M4049 CUR 0:31:45 1:24:10 1:01:14 2:57:09
18 Ronnie Gruppen M M3039 CUR 0:32:28 1:20:32 1:04:10 2:57:09
19 Richard Kos M M3039 CUR 0:32:54 1:13:13 1:01:27
20 Marlow de la Fuente X Relay CUR 0:33:12 1:52:18 0:56:46 3:22:17
21 John Ottevanger M M4049 CUR 0:33:30 1:21:51 1:04:23 2:59:44
22 Berend v/d Kraats M M3039 CUR 0:33:50 1:24:27 1:00:07 2:58:23
23 Caroline Slegtenhorst X Relay CUR 0:34:31 1:31:01 1:02:56 3:08:27
24 Arlette Diederiks X Relay CUR 0:34:53 1:22:28 0:53:56 2:51:17
25 Gino Hodge M M3039 ARU 0:35:07 1:09:37 0:46:06 2:30:50
26 Hans Broek M M4049 CUR 0:35:20 1:32:44 1:01:16 3:09:20
27 Chris van Grieken M M3039 CUR 0:35:37 1:27:35 0:59:57 3:03:08
28 Krijn Mostert M M4049 CUR 0:36:52 1:37:09 1:03:46 3:17:46
29 Alex Tromp M M5059 ARU 0:37:02 1:41:42 1:26:51 3:45:36
30 Mijndert Dijkstra M M3039 CUR 0:37:04 1:24:22 1:04:18
31 Laurens Keesen M M4049 CUR 0:38:45 1:15:20 0:59:07 2:53:12
32 Aaron Groetelaers M M4049 CUR 0:39:55 1:29:03 0:48:32 2:57:30
33 Ruben Valke M M3039 CUR 0:40:22 1:29:14 1:06:18 3:15:55
34 Imma Curiel F F5059 CUR 0:43:30 1:46:05 1:23:36 3:53:12

Order by Bike

No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
1 Bryan van Rutten X Relay CUR 0:20:06 1:08:07 0:40:41 2:08:54
2 Gino Hodge M M3039 ARU 0:35:07 1:09:37 0:46:06 2:30:50
3 Wilfrid Camelia X Relay CUR 0:25:18 1:11:47 0:55:35 2:32:40
4 Sigiovani Juliana X Relay CUR 0:21:00 1:12:20 0:49:33 2:22:52
5 Alexander Robert M M1619 ARU 0:26:30 1:13:00 0:50:48 2:30:19
6 Richard Kos M M3039 CUR 0:32:54 1:13:13 1:01:27
7 Gerrit Solleveld X Relay CUR 0:29:54 1:13:33 0:57:58 2:41:24
8 Laurens Keesen M M4049 CUR 0:38:45 1:15:20 0:59:07 2:53:12
9 Edwin Bonne M M4049 CUR 0:30:45 1:18:43 0:55:24 2:44:51
10 Olaf Komdeur M M4049 CUR 0:27:26 1:19:18 1:00:18 2:47:02
11 1onnie Gruppen M M3039 CUR 0:32:28 1:20:32 1:04:10 2:57:09
12 John Ottevanger M M4049 CUR 0:33:30 1:21:51 1:04:23 2:59:44
13 George Bergmann X Relay CUR 0:27:11 1:22:06 0:47:33 2:36:50
14 Peter Nicholls X Relay CUR 0:34:53 1:22:28 0:53:56 2:51:17
15 Jeritsando  Martien M M2029 CUR 0:25:06 1:22:32 0:49:01 2:36:39
16 Gerda Fokker X Relay CUR 0:31:39 1:23:50 0:55:28 2:50:58
17 Osvaldo Marchena M M4049 CUR 0:31:45 1:24:10 1:01:14 2:57:09
18 Mijndert Dijkstra M M3039 CUR 0:37:04 1:24:22 1:04:18
19 Berend v/d Kraats M M3039 CUR 0:33:50 1:24:27 1:00:07 2:58:23
20 Tamara Neuman F F4049 CUR 0:31:01 1:25:21 1:00:56 2:57:18
21 Guido Kibbelaar M M4049 CUR 0:29:24 1:26:39 1:29:45 3:25:49
22 Chris van Grieken M M3039 CUR 0:35:37 1:27:35 0:59:57 3:03:08
23 Aaron Groetelaers M M4049 CUR 0:39:55 1:29:03 0:48:32 2:57:30
24 Ruben Valke M M3039 CUR 0:40:22 1:29:14 1:06:18 3:15:55
25 Thea van Leeuwen X Relay CUR 0:28:40 1:30:52 1:02:49 3:02:21
26 Helene Smit X Relay CUR 0:34:31 1:31:01 1:02:56 3:08:27
27 Anton Kool M M3039 CUR 0:30:42 1:31:33 0:44:28 2:46:43
28 Diello Arvelo M M5059 CUR 0:29:00 1:32:05 1:08:57 3:10:03
29 Hans Broek M M4049 CUR 0:35:20 1:32:44 1:01:16 3:09:20
30 Krijn Mostert M M4049 CUR 0:36:52 1:37:09 1:03:46 3:17:46
31 Alex Tromp M M5059 ARU 0:37:02 1:41:42 1:26:51 3:45:36
32 Imma Curiel F F5059 CUR 0:43:30 1:46:05 1:23:36 3:53:12
33 Ida van der Ploeg X Relay CUR 0:33:12 1:52:18 0:56:46 3:22:17
DNF Martin Eekhof M M5059 CUR 0:31:08

Order by Run

No. Name G Cat. Island Swim Cycling Run Total
1 Marvyn Josefa X Relay CUR 0:20:06 1:08:07 0:40:41 2:08:54
2 Anton Kool M M3039 CUR 0:30:42 1:31:33 0:44:28 2:46:43
3 Gino Hodge M M3039 ARU 0:35:07 1:09:37 0:46:06 2:30:50
4 Henk Wattel X Relay CUR 0:27:11 1:22:06 0:47:33 2:36:50
5 Aaron Groetelaers M M4049 CUR 0:39:55 1:29:03 0:48:32 2:57:30
6 Jeritsando  Martien M M2029 CUR 0:25:06 1:22:32 0:49:01 2:36:39
7 Jursul Chirino X Relay CUR 0:21:00 1:12:20 0:49:33 2:22:52
8 Alexander Robert M M1619 ARU 0:26:30 1:13:00 0:50:48 2:30:19
9 Stefan Sluijter X Relay CUR 0:34:53 1:22:28 0:53:56 2:51:17
10 Edwin Bonne M M4049 CUR 0:30:45 1:18:43 0:55:24 2:44:51
11 Harrie Geering X Relay CUR 0:31:39 1:23:50 0:55:28 2:50:58
12 Ruigeri Pinedo X Relay CUR 0:25:18 1:11:47 0:55:35 2:32:40
13 Dinja Rooijakkers X Relay CUR 0:33:12 1:52:18 0:56:46 3:22:17
14 Katja Vogels X Relay CUR 0:29:54 1:13:33 0:57:58 2:41:24
15 Laurens Keesen M M4049 CUR 0:38:45 1:15:20 0:59:07 2:53:12
16 Chris van Grieken M M3039 CUR 0:35:37 1:27:35 0:59:57 3:03:08
17 Berend v/d Kraats M M3039 CUR 0:33:50 1:24:27 1:00:07 2:58:23
18 Olaf Komdeur M M4049 CUR 0:27:26 1:19:18 1:00:18 2:47:02
19 Tamara Neuman F F4049 CUR 0:31:01 1:25:21 1:00:56 2:57:18
20 Osvaldo Marchena M M4049 CUR 0:31:45 1:24:10 1:01:14 2:57:09
21 Hans Broek M M4049 CUR 0:35:20 1:32:44 1:01:16 3:09:20
22 Richard Kos M M3039 CUR 0:32:54 1:13:13 1:01:27
23 Petra Verhagen X Relay CUR 0:28:40 1:30:52 1:02:49 3:02:21
24 Loes de Bot X Relay CUR 0:34:31 1:31:01 1:02:56 3:08:27
25 Krijn Mostert M M4049 CUR 0:36:52 1:37:09 1:03:46 3:17:46
26 Ronnie Gruppen M M3039 CUR 0:32:28 1:20:32 1:04:10 2:57:09
27 Mijndert Dijkstra M M3039 CUR 0:37:04 1:24:22 1:04:18
28 John Ottevanger M M4049 CUR 0:33:30 1:21:51 1:04:23 2:59:44
29 Ruben Valke M M3039 CUR 0:40:22 1:29:14 1:06:18 3:15:55
30 Diello Arvelo M M5059 CUR 0:29:00 1:32:05 1:08:57 3:10:03
31 Imma Curiel F F5059 CUR 0:43:30 1:46:05 1:23:36 3:53:12
32 Alex Tromp M M5059 ARU 0:37:02 1:41:42 1:26:51 3:45:36
33 Guido Kibbelaar M M4049 CUR 0:29:24 1:26:39 1:29:45 3:25:49
DNF Martin Eekhof M M5059 CUR 0:31:08

 

 

ENNIA Insurances

BDO Accountants

FRIA Curacao

Rent a triathlon bike at Dasia Curaçao

Netherlands Antilles Olympic Committee

ENNIA Insurances
BDO Accountants

FRIA Curacao ENNIA Insurances
BDO Accountants

FRIA Curacao