Curacao Triathlon Association
Curaçao
Triathlon
Association

Curacao Triathlon Association

   

 

 

 

     

Results FRIA Kids Triathlon

February 28, 2010 SDK

 


More Pictures

No. Jongste groep   lft nr Swim Tr1 Bike1 Bike2 Tr2 Run1 Tot
1 Largo Vogels jongen 8 29 01:07.95 0:01:22 0:03:03 0:02:45 0:00:46 0:03:00 0:12:04
2 George Bergmann jongen 8 30 01:21.28 0:01:24 0:02:49 0:02:56 0:00:44 0:03:00 0:12:14
3 Luco Bakker jongen 8 31 01:11.48 0:01:30 0:02:53 0:02:55 0:00:49 0:03:12 0:12:30
4 Sophie vd Giessen meisje 8 32 01:18.77 0:01:30 0:02:49 0:02:58 0:00:57 0:02:58 0:12:31
5 Chrisangel Rosalina jongen 8 34 01:23.66 0:01:54 0:02:47 0:02:52 0:00:52 0:03:18 0:13:07
6 Pere Vogels jongen 7 25 01:20.83 0:02:07 0:02:59 0:03:17 0:00:52 0:02:37 0:13:13
7 Xavio Haselhoef jongen 8 33 01:01.56 0:02:05 0:02:46 0:03:31 0:00:49 0:03:11 0:13:24
8 Joop Olthof jongen 8 26 01:17.73 0:02:43 0:03:20 0:03:11 0:00:49 0:03:02 0:14:23
9 Lesra Seferina jongen 7 24 01:49.47 0:01:40 0:03:46 0:03:54 0:00:54 0:03:02 0:15:05
10 Thije Reijmer jongen 8 27 01:38.66 0:02:34 0:03:17 0:03:29 0:00:47 0:03:21 0:15:07
11 Nyshantha Zimmerman meisje 7 22 01:25.66 0:02:04 0:03:18 0:03:39 0:00:47 0:04:04 0:15:18
12 Arwin Cuppen jongen 8 28 01:18.14 0:02:45 0:03:49 0:03:53 0:00:52 0:03:17 0:15:54
13 Zuwena Valks meisje 7 23 01:45.60 0:01:41 0:03:53 0:04:11 0:01:00 0:04:18 0:16:49
14 Xavannah Haselhoef meisje 6 21 01:14.59 0:02:49 0:03:46 0:03:58 0:01:08 0:04:06 0:17:02

FRIA Curacao
FRIA Curacao
FRIA Curacao
FRIA Curacao
FRIA Curacao
FRIA Curacao
FRIA Curacao


 

     
No. Oudste groep   lft nr Swim Tr1 Bike1 Bike2 Bike3 Bike4 Tr2 Run Tot
1 Diego Manuela j 11 52 02:33.14 0:01:07 0:02:17 0:02:12 0:02:25 0:02:19 0:00:42 0:06:38 0:20:13
2 D'Vaughn Martina j 11 49 01:42.66 0:01:05 0:02:22 0:02:24 0:02:33 0:02:28 0:00:42 0:07:13 0:20:30
3 Dorian Vogels j 10 43 01:53.15 0:01:14 0:02:30 0:02:21 0:02:27 0:02:26 0:00:37 0:08:06 0:21:34
4 Yohance Valks j 11 53 01:58.02 0:01:02 0:02:33 0:02:33 0:02:40 0:02:44 0:00:53 0:07:26 0:21:49
5 Harik Daniel j 10 47 02:30.44 0:01:19 0:02:33 0:02:37 0:02:35 0:02:33 0:00:54 0:08:40 0:23:41
6 Millard Petrona j 11 54 02:25.30 0:01:25 0:02:25 0:02:24 0:02:32 0:02:29 0:01:19 0:10:37 0:25:36
7 Kristie vd Woude m 12 58 02:19.48 0:01:25 0:02:47 0:02:45 0:03:02 0:03:06 0:00:55 0:09:51 0:26:10
8 Dolf vd Giessen j 10 48 02:53.80 0:01:32 0:02:33 0:02:43 0:02:46 0:02:47 0:00:48 0:10:12 0:26:15
9 Jesse Donker j 11 55 02:03.65 0:02:23 0:02:35 0:02:40 0:02:42 0:02:49 0:00:40 0:11:16 0:27:09
10 Diante Scheepers m 11 50 02:52.59 0:01:58 0:03:04 0:03:11 0:03:13 0:03:06 0:00:46 0:09:00 0:27:11
11 Darius Berenos j 9 39 02:24.04 0:02:26 0:03:25 0:03:23 0:03:07 0:03:25 0:01:06 0:08:09 0:27:25
12 Anne vd Woude m 10 42 02:37.09 0:01:21 0:03:08 0:03:27 0:03:21 0:03:15 0:00:47 0:09:42 0:27:38
13 Enrique Burgos j 12 56 02:36.94 0:01:57 0:02:37 0:02:35 0:02:32 0:02:30 0:01:01 0:11:50 0:27:39
14 Timothy Lucasius j 10 46 02:57.70 0:01:14 0:02:46 0:02:59 0:02:53 0:02:50 0:00:54 0:12:04 0:28:38
15 Zaid Cijntje j 9 38 03:18.01 0:01:27 0:02:48 0:03:07 0:02:59 0:03:08 0:00:55 0:11:01 0:28:43
16 Kishan Minguel j 12 57 02:26.28 0:01:56 0:02:34 0:02:40 0:02:38 0:02:33 0:01:04 0:13:17 0:29:08
17 Shena Minguel m 10 45 02:47.65 0:01:35 0:02:46 0:02:54 0:02:54 0:02:43 0:00:45 0:13:00 0:29:25
18 Randolph Rodriquez j 9 40 02:56.52 0:03:26 0:03:03 0:03:11 0:03:37 0:01:10 0:14:44 0:32:08
19 Aithmar Emelina j 12 59 03:45.24 0:01:57 0:02:44 0:02:55 0:02:57 0:02:52 0:00:51 0:14:35 0:32:36
20 Gyonne Frans j 9 61 03:17.59 0:01:31 0:02:41 0:02:44 0:02:49 0:02:45 0:01:05 0:15:52 0:32:45
21 Jurison Antonisia j 12 60 02:44.04 0:01:44 0:02:40 0:02:33 0:02:36 0:03:02 0:01:26 0:18:33 0:35:18
22 Gary van Iersel j 9 37 03:25.64 0:01:56 0:03:12 0:03:50 0:03:58 0:06:56 0:15:47 0:39:05
23 Samer Sybesma j 10 44 03:07.00 0:02:45 0:03:37 0:04:02 0:04:57 0:04:53 0:01:08 0:14:40 0:39:09

Randolph Rodriquez heeft 3 ronden gefietst
Gyonne Frans heeft 6 ronden gefietst: tijd daarop gecorrigeerd
Gary van Iersel Bike4 tijd is inclusief wissel