Uitslagen

BDO Off Road Triathlon PortoMari

21 oktober 2001

 

Foto's van Chris Richards

Foto's van Prince Victor

Age Group Results
Female   16 To 19
Place Overall Name Bib # Age Swim Tr.Time Bike Tr.Time Run Total
1 8 Elza Ketelaars    15 18 13:49 01:38 53:51 01:09 27:49 1:38:16
Female   20 To 29
Place Overall Name Bib # Age Swim Tr.Time Bike Tr.Time Run Total
1 11 Suzanne Kort De    18 24 19:58 01:51 52:02 01:33 25:20 1:40:44
2 44 Amanda Wilgen Van    61 25 18:03 02:09 1:00:02 01:40 35:43 1:57:37
3 70 Saskia Koper     9 29 24:54 03:44 1:11:46 03:03 38:48 2:22:15
Female   30 To 39
Place Overall Name Bib # Age Swim Tr.Time Bike Tr.Time Run Total
1 12 Monique Versluis    24 36 18:09 02:21 49:05 01:20 30:03 1:40:58
2 19 Digna Pol Van Der    39 30 18:01 02:02 52:59 01:20 31:27 1:45:49
3 25 Paloma Herrewijn     5 36 23:51 02:46 55:45 01:31 24:52 1:48:45
4 34 Marleen Bolhuis    12 30 25:21 02:43 55:03 01:23 28:05 1:52:35
5 35 Suus Krediet     2 31 22:24 03:40 56:47 02:32 27:18 1:52:41
6 50 Stijn Bornewasser    32 36 24:04 02:57 57:51 01:58 34:07 2:00:57
7 63 Khullood Daryanani    27 37 24:51 02:53 1:07:51 02:53 32:47 2:11:15
8 64 Grace Buxani    26 32 29:02 03:02 1:04:58 01:36 32:46 2:11:24
Female   40 To 49
Place Overall Name Bib # Age Swim Tr.Time Bike Tr.Time Run Total
1 46 Pauline Nipius    14 42 20:54 02:29 57:44 02:08 35:22 1:58:37
2 57 Monique Meerwijk Van    47 46 29:38 03:14 59:30 03:18 31:14 2:06:54
3 61 Patricia Kort    52 42 25:50 05:01 1:03:16 01:48 33:06 2:09:01
Female   50 and older
Place Overall Name Bib # Age Swim Tr.Time Bike Tr.Time Run Total
1 55 Francis Eijndhoven Van    16 51 25:17 02:17 1:00:13 01:17 35:00 2:04:04
2 71 Hetty Braat    72 53 24:47 04:30 1:11:45 02:45 41:27 2:25:14
Male   12 To 15
Place Overall Name Bib # Age Swim Tr.Time Bike Tr.Time Run Total
1 53 John Martinus     4 14 29:17 03:09 54:26 03:39 33:03 2:03:34
Male   16 To 19
Place Overall Name Bib # Age Swim Tr.Time Bike Tr.Time Run Total
1 38 Jeroen Linnartz    58 17 13:08 01:45 1:05:38 01:19 33:17 1:55:07
Male   20 To 29
Place Overall Name Bib # Age Swim Tr.Time Bike Tr.Time Run Total
1 7 Teun Veken    63 26 18:46 03:20 45:21 01:05 27:22 1:35:54
2 13 Iwan Jonker    79 29 21:33 03:01 47:50 01:30 27:33 1:41:27
3 16 Bram Kam Van De    71 28 21:18 02:59 48:53 01:41 28:44 1:43:35
4 17 Laurens Groenendijk    38 29 24:20 02:59 48:10 02:04 26:22 1:43:55
5 20 Patrick Byen    31 27 19:06 03:23 50:13 01:13 32:36 1:46:31
6 30 Peter Reijmer    59 28 21:21 03:10 47:09 02:35 35:41 1:49:56
7 42 Hans Kampen Van    77 23 23:00 03:03 59:38 02:04 29:15 1:57:00
8 43 Meno Riemslag    78 24 22:59 03:02 58:18 02:03 30:40 1:57:02
Male   30 To 39
Place Overall Name Bib # Age Swim Tr.Time Bike Tr.Time Run Total
1 1 Olaf Komdeur    42 37 15:34 01:24 45:09 01:38 25:11 1:28:56
2 5 Wil Dijk Van    28 33 18:18 01:48 45:06 01:37 27:30 1:34:19
3 6 Guido Kibbelaar    36 37 14:23 01:24 44:43 01:18 34:02 1:35:50
4 14 Osvaldo Marchena    22 32 23:31 02:02 48:10 01:53 26:07 1:41:43
5 15 Dominic Messerschmidt    13 36 21:08 01:54 48:02 01:56 28:57 1:41:57
6 21 Gekho Miedema    21 32 21:09 02:33 48:59 01:22 33:02 1:47:05
7 24 Peter Kroon    41 38 18:17 03:26 51:15 02:02 33:18 1:48:18
8 26 Johnny Kleinmoedig    66 39 14:36 02:43 1:00:02 02:33 29:15 1:49:09
9 29 Roland Becht    34 36 15:45 02:28 51:13 02:45 37:43 1:49:54
10 31 Anne Bolhuis    11 35 25:37 02:37 51:09 02:12 28:55 1:50:30
11 36 Marcel Brachten    30 33 24:53 04:25 52:48 02:18 29:59 1:54:23
12 39 Jean-Philippe Lannoy De    64 38 13:55 02:10 1:04:46 02:05 32:21 1:55:17
13 40 Kees Gr.huesheidkamp    62 32 25:18 02:31 50:46 02:25 34:49 1:55:49
14 41 Fulco Vries De    65 35 18:13 03:56 56:28 01:28 36:14 1:56:19
15 45 Roland Cuba De    29 39 24:22 02:52 53:19 01:20 36:11 1:58:04
16 47 Kumar Daryanani    25 36 22:22 02:13 55:59 01:22 37:00 1:58:56
17 48 Walter Geffin Van    68 30 23:32 02:52 1:02:57 01:26 29:04 1:59:51
18 49 Eddy Schooneman    76 34 23:49 04:11 57:41 02:41 31:35 1:59:57
19 51 Augustinus Spoelstra    56 37 21:27 02:35 56:10 02:29 38:27 2:01:08
20 59 Arthur Rozendal    51 38 24:08 04:34 59:58 03:11 35:39 2:07:30
21 60 Jan Krijger    45 37 17:26 04:56 1:03:18 03:22 38:46 2:07:48
22 68 Maximo Despian    54 38 26:05 04:37 1:05:24 05:59 35:49 2:17:54
23 72 Maarten Koper

8

34 23:41 04:51 1:15:24 ? ? 2:32:35
Male   40 To 49
Place Overall Name Bib # Age Swim Tr.Time Bike Tr.Time Run Total
1 2 Martin Eekhof     3 46 17:56 01:20 45:45 01:12 24:05 1:30:18
2 3 André Klinken Van    50 43 19:05 02:31 46:33 00:54 23:19 1:32:22
3 4 Jan Rooyakker    17 45 17:50 01:31 45:38 02:02 26:26 1:33:27
4 9 Peter Winkel    74 40 20:23 02:35 43:50 01:16 32:05 1:40:09
5 10 Alfred Burgos    48 42 23:56 02:59 45:21 01:35 26:31 1:40:22
6 18 Michael Vries De    44 41 18:11 03:05 45:33 01:45 36:13 1:44:47
7 22 Mink Versluis    23 43 20:53 02:13 53:09 02:56 28:10 1:47:21
8 23 Carlo Dronkers    40 40 21:31 02:06 50:12 02:30 31:31 1:47:50
9 27 Eric Brabander De    46 48 17:54 03:20 53:49 01:43 32:24 1:49:10
10 28 Tito Libert    57 47 26:19 03:06 52:28 01:31 26:12 1:49:36
11 32 Will Vogels    33 45 18:29 02:46 50:27 02:04 38:28 1:52:14
12 33 Peter Cuppen    19 43 25:43 03:24 50:57 01:43 30:43 1:52:30
13 58 Robbin Martina    75 41 20:50 03:09 59:58 01:26 41:31 2:06:54
14 65 Randolph Eps Van    35 46 23:07 04:04 58:46 03:00 42:33 2:11:30
15 66 Jessy Scharbaai    49 49 22:21 02:56 1:08:35 03:33 36:44 2:14:09
16 67 Hans Allaart    73 40 21:50 02:40 1:06:46 02:39 40:14 2:14:09
17 69 Cornelis Barneveld    20 40 29:45 04:16 1:07:07 ? ? 2:20:17
18 73 Ben Hoijtink

6

40 21:15 04:16 1:29:47 ? ? 2:52:25
Male   50 and older
Place Overall Name Bib # Age Swim Tr.Time Bike Tr.Time Run Total
1 37 Michael Copini    60 50 23:31 03:46 53:57 03:18 30:08 1:54:40
2 52 Chris Winkel    55 52 24:21 03:20 57:31 02:28 34:23 2:02:03
3 53 Arthur Oster    80 52 27:00 03:14 1:00:06 02:22 30:00 2:02:42
4 56 Edwin Lopez-Ramirez    53 59 24:52 02:45 1:00:45 02:13 35:37 2:06:12
5 62 Adriaan Hoeven Van Der     1 58 23:33 03:43 1:01:30 02:56 37:55 2:09:37

 

Overall Resultaten 21 oktober

 

Overall Name Bib # Sex Age Swim Tr.Time Bike Tr.Time Run Total
1 Olaf Komdeur    42 M 37 15:34 01:24 45:09 01:38 25:11 1:28:56
2 Martin Eekhof     3 M 46 17:56 01:20 45:45 01:12 24:05 1:30:18
3 André Klinken Van    50 M 43 19:05 02:31 46:33 00:54 23:19 1:32:22
4 Jan Rooyakker    17 M 45 17:50 01:31 45:38 02:02 26:26 1:33:27
5 Wil Dijk Van    28 M 33 18:18 01:48 45:06 01:37 27:30 1:34:19
6 Guido Kibbelaar    36 M 37 14:23 01:24 44:43 01:18 34:02 1:35:50
7 Teun Veken    63 M 26 18:46 03:20 45:21 01:05 27:22 1:35:54
8 Elza Ketelaars    15 F 18 13:49 01:38 53:51 01:09 27:49 1:38:16
9 Peter Winkel    74 M 40 20:23 02:35 43:50 01:16 32:05 1:40:09
10 Alfred Burgos    48 M 42 23:56 02:59 45:21 01:35 26:31 1:40:22
11 Suzanne Kort De    18 F 24 19:58 01:51 52:02 01:33 25:20 1:40:44
12 Monique Versluis    24 F 36 18:09 02:21 49:05 01:20 30:03 1:40:58
13 Iwan Jonker    79 M 29 21:33 03:01 47:50 01:30 27:33 1:41:27
14 Osvaldo Marchena    22 M 32 23:31 02:02 48:10 01:53 26:07 1:41:43
15 Dominic Messerschmidt    13 M 36 21:08 01:54 48:02 01:56 28:57 1:41:57
16 Bram Kam Van De    71 M 28 21:18 02:59 48:53 01:41 28:44 1:43:35
17 Laurens Groenendijk    38 M 29 24:20 02:59 48:10 02:04 26:22 1:43:55
18 Michael Vries De    44 M 41 18:11 03:05 45:33 01:45 36:13 1:44:47
19 Digna Pol Van Der    39 F 30 18:01 02:02 52:59 01:20 31:27 1:45:49
20 Patrick Byen    31 M 27 19:06 03:23 50:13 01:13 32:36 1:46:31
21 Gekho Miedema    21 M 32 21:09 02:33 48:59 01:22 33:02 1:47:05
22 Mink Versluis    23 M 43 20:53 02:13 53:09 02:56 28:10 1:47:21
23 Carlo Dronkers    40 M 40 21:31 02:06 50:12 02:30 31:31 1:47:50
24 Peter Kroon    41 M 38 18:17 03:26 51:15 02:02 33:18 1:48:18
25 Paloma Herrewijn     5 F 36 23:51 02:46 55:45 01:31 24:52 1:48:45
26 Johnny Kleinmoedig    66 M 39 14:36 02:43 1:00:02 02:33 29:15 1:49:09
27 Eric Brabander De    46 M 48 17:54 03:20 53:49 01:43 32:24 1:49:10
28 Tito Libert    57 M 47 26:19 03:06 52:28 01:31 26:12 1:49:36
29 Roland Becht    34 M 36 15:45 02:28 51:13 02:45 37:43 1:49:54
30 Peter Reijmer    59 M 28 21:21 03:10 47:09 02:35 35:41 1:49:56
31 Anne Bolhuis    11 M 35 25:37 02:37 51:09 02:12 28:55 1:50:30
32 Will Vogels    33 M 45 18:29 02:46 50:27 02:04 38:28 1:52:14
33 Peter Cuppen    19 M 43 25:43 03:24 50:57 01:43 30:43 1:52:30
34 Marleen Bolhuis    12 F 30 25:21 02:43 55:03 01:23 28:05 1:52:35
35 Suus Krediet     2 F 31 22:24 03:40 56:47 02:32 27:18 1:52:41
36 Marcel Brachten    30 M 33 24:53 04:25 52:48 02:18 29:59 1:54:23
37 Michael Copini    60 M 50 23:31 03:46 53:57 03:18 30:08 1:54:40
38 Jeroen Linnartz    58 M 17 13:08 01:45 1:05:38 01:19 33:17 1:55:07
39 Jean-Philippe Lannoy De    64 M 38 13:55 02:10 1:04:46 02:05 32:21 1:55:17
40 Kees Gr.huesheidkamp    62 M 32 25:18 02:31 50:46 02:25 34:49 1:55:49
41 Fulco Vries De    65 M 35 18:13 03:56 56:28 01:28 36:14 1:56:19
42 Hans Kampen Van    77 M 23 23:00 03:03 59:38 02:04 29:15 1:57:00
43 Meno Riemslag    78 M 24 22:59 03:02 58:18 02:03 30:40 1:57:02
44 Amanda Wilgen Van    61 F 25 18:03 02:09 1:00:02 01:40 35:43 1:57:37
45 Roland Cuba De    29 M 39 24:22 02:52 53:19 01:20 36:11 1:58:04
46 Pauline Nipius    14 F 42 20:54 02:29 57:44 02:08 35:22 1:58:37
47 Kumar Daryanani    25 M 36 22:22 02:13 55:59 01:22 37:00 1:58:56
48 Walter Geffin Van    68 M 30 23:32 02:52 1:02:57 01:26 29:04 1:59:51
49 Eddy Schooneman    76 M 34 23:49 04:11 57:41 02:41 31:35 1:59:57
50 Stijn Bornewasser    32 F 36 24:04 02:57 57:51 01:58 34:07 2:00:57
51 Augustinus Spoelstra    56 M 37 21:27 02:35 56:10 02:29 38:27 2:01:08
52 Chris Winkel    55 M 68 24:21 03:20 57:31 02:28 34:23 2:02:03
53 Arthur Oster    80 M 52 27:00 03:14 1:00:06 02:22 30:00 2:02:42
54 John Martinus     4 M 14 29:17 03:09 54:26 03:39 33:03 2:03:34
55 Francis Eijndhoven Van    16 F 51 25:17 02:17 1:00:13 01:17 35:00 2:04:04
56 Edwin Lopez-Ramirez    53 M 59 24:52 02:45 1:00:45 02:13 35:37 2:06:12
57 Monique Meerwijk Van    47 F 46 29:38 03:14 59:30 03:18 31:14 2:06:54
58 Robbin Martina    75 M 41 20:50 03:09 59:58 01:26 41:31 2:06:54
59 Arthur Rozendal    51 M 38 24:08 04:34 59:58 03:11 35:39 2:07:30
60 Jan Krijger    45 M 37 17:26 04:56 1:03:18 03:22 38:46 2:07:48
61 Patricia Kort    52 F 42 25:50 05:01 1:03:16 01:48 33:06 2:09:01
62 Adriaan Hoeven Van Der     1 M 58 23:33 03:43 1:01:30 02:56 37:55 2:09:37
63 Khullood Daryanani    27 F 37 24:51 02:53 1:07:51 02:53 32:47 2:11:15
64 Grace Buxani    26 F 32 29:02 03:02 1:04:58 01:36 32:46 2:11:24
65 Randolph Eps Van    35 M 46 23:07 04:04 58:46 03:00 42:33 2:11:30
66 Jessy Scharbaai    49 M 49 22:21 02:56 1:08:35 03:33 36:44 2:14:09
67 Hans Allaart    73 M 40 21:50 02:40 1:06:46 02:39 40:14 2:14:09
68 Maximo Despian    54 M 38 26:05 04:37 1:05:24 05:59 35:49 2:17:54
69 Cornelis Barneveld    20 M 40 29:45 04:16 1:07:07 ? ? 2:20:17
70 Saskia Koper     9 F 29 24:54 03:44 1:11:46 03:03 38:48 2:22:15
71 Hetty Braat    72 F 53 24:47 04:30 1:11:45 02:45 41:27 2:25:14
72 Maarten Koper

8

M 34 23:41 04:51 1:15:24 ? ? 2:32:35
73 Ben Hoijtink

6

M 40 21:15 04:16 1:29:47 ? ? 2:52:25

 

Door de nauwkeurige tijdwaarnemingen is er weer veel statistiek mogelijk.

Dominique Messerschmidt heeft het vogende uitgezocht,

De eerste 10 per onderdeel!

ZWEMMEN

plt

Naam

Tijd

1

Jeroen Linnatz

13:08

2

Elza Ketelaars

13:49

3

Jean-Philippe de Lannoy

13:55

4

Guido Kibbelaar

14:23

5

Johnny Kleinmoedig

14:36

6

Olaf Komdeur

15:34

7

Roland Becht

15:45

8

Jan Krijger

17:26

9

Jan Rooyakker

17:50

10

Eric de Brabander

17:54

FIETSEN

plt

Naam

Tijd

1

Peter Winkel

43:50

2

Guido Kibbelaar

44:43

3

Wil van Dijk

45:06

4

Olaf Komdeur

45:09

5

Teun Veken

45:21

6

Alfred Burgos

45:21

7

Michael de Vries

45:33

8

Jan Rooyakker

45:38

9

Martin Eekhof

45:45

10

André van Klinken

46:33

LOPEN

plt

naam

Tijd

1

André van Klinken

23:19

2

Martin Eekhof

24:05

3

Paloma Herrewijn

24:52

4

Olaf Komdeur

25:11

5

Suzanne de Kort

25:20

6

Osvaldo Marchena

26:07

7

Tito Libert

26:12

8

Laurens Groenendijk

26:22

9

Jan Rooyakker

26:26

10

Alfred Burgos

26:31

EERSTE WISSEL

Plt

Naam

Tijd

1

Martin Eekhof

1:20

2

Olaf Komdeur

1:24

3

Guido Kibbelaar

1:24

4

Jan Rooyakker

1:31

5

Elza Ketelaars

1:38

TWEEDE WISSEL

plt

Naam

Tijd

1

André van Klinken

0:54

2

Teun Veken

1:05

3

Elza Ketelaars

1:09

4

Martin Eekhof

1:12

5

Patrick Byen

1:13

WISSELS (totaal) / de wisselbeker!

plt

Naam

Tijd

1

Martin Eekhof

2:32

2

Guido Kibbelaar

2:42

3

Elza Ketelaars

2:47

4

Olaf Komdeur

3:02

5

Jeroen Linnartz

3:04

6

Digna van der Pol

3:22

7

Suzanne de Kort

3:24

8

André van Klinken

3:25

9

Wil van Dijk

3:25

10

Jan Rooyakker

3:33

 

© Leo Wolters 2001