Curacao Triathlon Association
Curašao
Triathlon
Association

ENNIA Curašao International Triathlon

Results 2012

Roland Melis (Curašao) and Yvonne van Vlerken (Netherlands) winners of the 2nd ENNIA Curašao International Triathlon 2012.

Help us to improve the event next year.
Give is your feedback.


Male

No. Name TOTAL Swim Bike Run Country
1 Roland Melis 2:09:25 0:21:49 1:05:23 0:42:13 Curašao
2 Alberto Urdaneta 2:11:36 0:19:52 1:11:08 0:40:36 Venezuela
3 Oswaldo Henriquez 2:13:15 0:21:45 1:06:57 0:44:33 Venezuela

Female

No. Name TOTAL Swim Bike Run Country
1 Yvonne van Vlerken 2:09:49 0:22:20 1:05:17 0:42:12 Netherlands
2 Marlies Jongerius 2:26:30 0:26:24 1:17:10 0:42:56 Curašao
3 Mai Liem 2:45:02 0:31:05 1:19:26 0:54:31 Netherlands

Relay

No. Name TOTAL Swim Bike Run Country
1 Trinary Special
S: Megan Trenidad
B: Gyasi Sulvaran
R: Virgil Isenia
2:05:11 0:20:17 1:00:57 0:43:57 Curašao
2 The Perfect Trinary Team
S: Hycinth Cijntje
B: Ruiggeri Pinedoe
R: Randhy Cuevas
2:07:37 0:20:37 1:07:39 0:39:21 Curašao
3 Generation Next 2
S: Riangelo Jones
B: Barry Bakker
R: Robneck Mathilda
2:07:53 0:18:33 1:05:52 0:43:28 Curašao

Dasia Aanmoedigingsprijs


Virgil Isenia heeft de DASIA aanmoedigingsprijs gewonnen. Deze fiets, gesponsored door Dasia Sport, Keesen Actuarissen en Adequate Financial Services werd door zijn trainer van Trinary in ontvangst genomen. Virgil die echt alles gegevens heeft tijdens de race was daar helaas niet meer zelf toe in staat.


Individual

No BIB Name C. Cat. Swim Bike Run Total
1 72 Roland Melis M3039 0:21:49 1:05:23 0:42:13 2:09:25
2 2 Yvonne van Vlerken F3039 0:22:20 1:05:17 0:42:12 2:09:49
3 22 Alberto Urdaneta M2029 0:19:52 1:11:08 0:40:36 2:11:36
4 134 Oswaldo Henriquez M3039 0:21:45 1:06:57 0:44:33 2:13:15
5 29 Leonardo Jose Solorzano Diaz M2029 0:22:37 1:10:12 0:44:15 2:17:04
6 1 Luis Suarez M4049 0:24:24 1:08:31 0:47:27 2:20:22
7 21 William Lacle M1619 0:24:51 1:11:11 0:44:41 2:20:43
8 31 Marc de Maar M2029 0:32:46 0:58:41 0:49:32 2:20:59
9 50 Dennis Janson M3039 0:24:08 1:09:29 0:48:22 2:21:59
10 49 Alberto Sanchez M3039 0:25:33 1:10:32 0:46:07 2:22:12
11 67 Menno ter Bals M3039 0:22:43 1:11:31 0:48:48 2:23:02
12 124 Iwan Jonker M4049 0:26:21 1:09:15 0:49:10 2:24:46
13 54 Gino Hodge M3039 0:31:35 1:09:32 0:45:10 2:26:17
14 17 Marlies Jongerius F4049 0:26:24 1:17:10 0:42:56 2:26:30
15 121 Marco Cappa M4049 0:24:30 1:11:47 0:50:17 2:26:34
16 76 Alfonso Rocamora M4049 0:26:18 1:08:45 0:53:11 2:28:14
17 136 Anton Kool M4049 0:26:26 1:18:23 0:46:29 2:31:18
18 56 Jonathan Visser M3039 0:25:10 1:15:00 0:51:55 2:32:05
19 64 Luis Gallardo M3039 0:25:55 1:16:41 0:49:40 2:32:16
20 103 Olaf Komdeur M4049 0:24:26 1:15:50 0:52:06 2:32:22
21 26 Dirk van Kempen M2029 0:25:55 1:21:05 0:47:00 2:34:00
22 52 Eduardo Procopovich M3039 0:26:51 1:13:14 0:54:14 2:34:19
23 62 Lars Stolk M3039 0:25:49 1:16:19 0:52:32 2:34:40
24 84 Chris de Kan M4049 0:26:02 1:17:17 0:51:44 2:35:03
25 94 Jorge Corvaia Guerra M4049 0:28:32 1:11:29 0:56:09 2:36:10
26 100 Michel Roos M4049 0:32:07 1:11:49 0:53:12 2:37:08
27 74 Wolfang Zocca M3039 0:28:16 1:14:39 0:55:44 2:38:39
28 108 Richard Kos M4049 0:26:27 1:13:50 0:59:12 2:39:29
29 116 Bas Zwaan M50+ 0:32:05 1:11:45 0:56:56 2:40:46
30 105 Enrique Margas M3039 0:29:29 1:16:50 0:55:11 2:41:30
31 87 Federico Landa M4049 0:26:23 1:20:06 0:55:28 2:41:57
32 66 Manuel Tovar M3039 0:28:31 1:14:31 0:58:59 2:42:01
33 57 Jordy Boeren M3039 0:28:41 1:36:38 0:37:21 2:42:40
34 60 Jasper Burgerhout M3039 0:28:18 1:22:06 0:53:06 2:43:30
35 104 Osvaldo Marchena M4049 0:30:07 1:19:25 0:54:02 2:43:34
36 85 Ed van der Schee M4049 0:27:58 1:18:27 0:58:15 2:44:40
37 109 Ricardo Rocamora M4049 0:27:39 1:15:53 1:01:15 2:44:47
38 16 Mai Liem F4049 0:31:05 1:19:26 0:54:31 2:45:02
39 135 Escalena Glendi F3039 0:27:29 1:24:42 0:53:35 2:45:46
40 86 Fred Krieger M4049 0:25:03 1:19:00 1:02:24 2:46:27
41 89 George Bergmann M4049 0:00:00 1:54:25 0:53:44 2:48:09
42 61 Laurens de Bruin M3039 0:00:00 1:48:51 0:37:52 2:49:16
43 7 Sanderijn Dirven F3039 0:28:22 1:26:48 0:54:18 2:49:28
44 55 Jeroen Reinders M3039 0:31:52 1:23:26 0:54:24 2:49:42
45 114 Willem Groeneveld M4049 0:26:22 1:24:47 0:59:20 2:50:29
46 33 Owen Scott M2029 0:30:48 1:21:11 0:59:55 2:51:54
47 40 Steven Louisa M2029 0:23:34 1:21:28 1:07:41 2:52:43
48 92 Claudio Iannino M4049 0:33:33 1:20:40 0:58:32 2:52:45
49 48 Christiaan Janssen M3039 0:35:23 1:30:01 0:47:39 2:53:03
50 30 Marino Roels M2029 0:29:48 1:25:03 0:58:14 2:53:05
51 58 Joost van Laarhoven M3039 0:28:08 1:22:16 1:02:44 2:53:08
52 35 Randy Bakker M2029 0:30:40 1:26:14 0:57:17 2:54:11
53 75 Aaron Groetelaers M4049 0:32:23 1:24:38 0:57:18 2:54:19
54 119 Gerrit Solleveld M50+ 0:36:29 1:15:27 1:04:09 2:56:05
55 70 Remon Ellenbroek M3039 0:32:07 1:26:11 0:59:11 2:57:29
56 137 Daan Haasbroek M3039 0:33:35 1:20:52 1:03:13 2:57:40
57 125 Martin Eekhof M50+ 0:29:31 1:27:59 1:00:38 2:58:08
58 19 Tamara Neuman F4049 0:26:32 1:25:26 1:06:53 2:58:51
59 3 Esther Kooijman F3039 0:31:54 1:25:43 1:02:54 3:00:31
60 13 Wendy Ros F2029 0:31:37 1:31:38 0:58:57 3:02:12
61 102 Niko Kluyver M4049 0:22:42 1:24:52 1:15:26 3:03:00
62 97 Luis Madriz M4049 0:28:21 1:30:57 1:04:02 3:03:20
63 15 Katja Vogels F4049 0:30:49 1:27:05 1:05:32 3:03:26
64 46 Berry Poort M3039 0:46:09 1:18:41 0:58:57 3:03:47
65 37 Ronald Witte M2029 0:31:48 1:33:01 0:59:07 3:03:56
66 24 David Roose M2029 0:33:38 1:22:36 1:07:44 3:03:58
67 91 Guido Kibbelaar M4049 0:25:43 1:21:59 1:16:20 3:04:02
68 132 Will Vogels M50+ 0:28:19 1:19:23 1:16:21 3:04:03
69 79 Arjan Peeks M4049 0:36:20 1:22:39 1:05:04 3:04:03
70 8 Tamara Brank F3039 0:37:10 1:28:49 0:59:03 3:05:02
71 101 Mike van Regteren M4049 0:32:15 1:28:10 1:04:58 3:05:23
72 117 Dick van Doorn M50+ 0:39:41 1:25:50 1:00:04 3:05:35
73 20 Jolijn Spijkerman F3039 0:36:25 1:30:55 0:58:18 3:05:38
74 120 Jeroen van Zaalen M50+ 0:37:08 1:48:44 0:40:12 3:06:04
75 127 Reinaldo Rodriguez M50+ 0:29:14 1:25:10 1:12:11 3:06:35
76 71 Rieuwen Groeneveld M3039 0:27:28 1:54:06 0:46:37 3:08:11
77 12 Manon Goosen F2029 0:30:12 1:34:02 1:04:10 3:08:24
78 96 Kees van Antwerpen M4049 0:32:50 1:31:53 1:04:13 3:08:56
79 73 Ryan Bagley M3039 0:31:42 1:33:28 1:05:04 3:10:14
80 63 Luis Fernando Perez Ramirez M3039 0:41:38 1:27:36 1:03:18 3:12:32
81 98 Martijn Nolles M4049 0:32:04 1:38:37 1:02:29 3:13:10
82 123 Manrique Lodewijks M50+ 0:33:50 1:36:24 1:03:04 3:13:18
83 93 Jorg Altenburg M4049 0:32:12 1:28:24 1:12:54 3:13:30
84 14 Carine Bergmann F4049 0:37:15 1:30:54 1:05:41 3:13:50
85 10 Anais Munoz F2029 0:36:52 1:31:56 1:05:46 3:14:34
86 118 Ferry Cools M50+ 0:36:05 1:32:14 1:06:15 3:14:34
87 106 Pieter Olthof M4049 0:31:33 1:25:07 1:18:36 3:15:16
88 18 Mirjam Boers F4049 0:36:34 1:37:42 1:02:19 3:16:35
89 107 Quentin Genke M4049 0:41:50 1:29:43 1:06:33 3:18:06
85 34 Rachid Akiki M2029 0:38:17 1:30:00 1:15:56 3:24:13
86 131 Krijn Mostert M50+ 0:30:40 1:41:04 1:13:01 3:24:45
87 77 Mirla Arrage F4049 0:37:10 1:38:16 1:10:42 3:26:08
88 99 Martin Jansen M4049 0:42:12 1:37:17 1:07:01 3:26:30
89 44 Bas Peelen M3039 0:34:07 1:38:38 1:14:11 3:26:56
90 83 Chris Curtin M4049 0:31:56 1:40:51 1:14:14 3:27:01
91 88 Frits Snelleman M4049 0:32:22 1:35:54 1:22:02 3:30:18
92 6 Linda Schrader F3039 0:36:59 2:09:58 0:43:39 3:30:36
93 115 Andre van der Vegt M50+ 0:35:41 1:38:28 1:21:23 3:35:32
94 38 Sem van den Bout M2029 0:50:23 1:46:52 0:58:51 3:36:06
95 51 Dennis van der Laan M3039 0:00:00 2:17:24 1:22:23 3:39:47
96 111 Shannigan Paula M4049 0:39:23 1:41:45 1:18:59 3:40:07
97 129 Ruud Brands M50+ 0:00:00 2:33:04 1:10:04 3:45:16
98 45 Benjamin Duffy M3039 0:33:11 2:00:52 1:11:40 3:22:43
99 11 Jolien Huizing F2029 0:39:55 1:44:27 1:22:46 3:47:08
100 80 Arthur Rozendal M4049 0:35:02 1:42:59 1:32:47 3:50:48
101 130 Samuel Alferez M50+ 1:05:17 2:01:37 1:44:00 4:50:54
47 Chris King M3039 0:31:09 DNF
69 Mike Salvaris M3039 0:32:50 DNF
25 Derk van Lomwel M2029 0:39:59 DNF
133 Seydou Alias M1619 0:44:32 DNF

 

Relay

 

ResultBIBTeamSwimBikeRunTotal
1233Trinary Special
S: Megan Trenidad
B: Gyasi Sulvaran
R: Virgil Isenia
0:20:171:00:570:43:572:05:11
2228The Perfect Trinary Team
S: Hycinth Cijntje
B: Ruiggeri Pinedoe
R: Randhy Cuevas
0:20:371:07:390:39:212:07:37
3213Generation Next 2
S: Riangelo Jones
B: Barry Bakker
R: Robneck Mathilda
0:18:331:05:520:43:282:07:53
4232Trinary Cocktail
S: Stephanie de Palm
B: Jairzinho Beker
R: Rayan Gouverneur
0:22:161:08:240:42:552:13:35
5227The best mix team
S: serginni maarten
B: bryan van rutten
R: Ton Rave
0:20:041:02:420:51:142:14:00
13208DRIEMTIEM
S: Peter Jukema
B: Sander van Beest
R: Ruud╩ de Knegt
0:24:101:19:110:46:432:30:04
6241The Profs
S: Jursil Chirino
B: Deniel Juliana
R: Fransel Martina
0:19:061:13:220:45:042:17:32
7243Super Trio
S: Mark Burnley
B: Stijn Watkis
R: Yannick Zwiep
0:18:281:12:030:47:142:17:45
8217Pinnacle
S: Patrick Hilhorst
B: Timpothy Lampe
R: Jan Ruess
0:27:131:11:240:45:082:23:45
9215K3
S: Jeroen Kibbelaar
B: Laurens Keesen
R: Franklyn Margarita
0:24:291:11:210:48:312:24:21
10247ENNIA 3
S: Jeremy Costons
B: Shandy Andrea
R: Marijn vd Hoeven
0:19:151:07:560:58:222:25:33
11206Challenge
S: Syl Gaspersz
B: Frank Mulder
R: Marcel Roovers
0:28:061:15:350:44:162:27:57
12229The Three Degrees
S: Javier Diaz
B: Caspar Rademaker
R: Tiddo Sijbesma
0:23:101:19:390:46:292:29:18
14224Team Vista Royal
S: Ed Wieten
B: Hans Baltus
R: Jurgen Kukler
0:26:051:11:320:53:102:30:47
15220Team ENNIA 1
S: Faisel Brons
B: Patrick Thissen
R: Marvyn Josefa
0:27:101:22:010:45:432:34:54
16237Team Vespucci
S: Shelby Kasse
B: Jasper Kiburg
R: Niek Schouten
0:21:471:24:350:49:162:35:38
17212Generation Next
S: Manuel cijntje
B: Faisel Camelia
R: Jendelo Paula
0:30:341:07:410:58:112:36:26
1820142 BVE
S: Sean Visser
B: Jorian van Veghel
R: Antonio Musone
0:24:011:25:360:46:542:36:31
19236Kwik Kwek en Kwak
S: Erik van de Laar
B: Joost Meuleman
R: Harrie Geerings
0:30:281:14:450:52:092:37:22
20216KINGS UNDER 131
S: Raoul Hooftman
B: Erik van Bergen
R: Marc Hermsen
0:24:181:27:010:47:542:39:13
21235zonder transport
S: Jeffrey van de Berg
B: Maarten de Jong
R: Frank van Tilburg
0:27:221:23:130:48:402:39:15
22246Best of the rest
S: Kees Hombergen
B: Zino
R: Eelco Parie
0:25:001:17:320:56:492:39:21
23218Team 3Xniks
S: Joris Egtberts
B: Paul de Kloet
R: Hans Broek
0:27:161:24:330:47:412:39:30
242380
S: Albert Kluyver
B: Corinne Bos
R: Jesse Berenos
0:23:221:25:030:51:452:40:10
25211For the 3rd time
S: Harry Huijzers
B: Orpheo Hellstone
R: Christiaan Smorenburg
0:25:441:24:410:50:102:40:35
26240Sporty Spice
S: Giuseppe Lo-fo-wong
B: Erik van engelen
R: Marloes kempes
0:24:121:23:540:54:222:42:28
27226The A team
S: Nathalie Petersen
B: Willem B
R: Michel Heemskerk
0:22:481:21:251:00:372:44:50
28234Triple Penotti
S: Annette Paula-Coffie
B: Rob Westerink
R: Kurt Leyba
0:34:291:13:070:58:142:45:50
29204BJE TEAM
S: Allard Bouvy
B: Marc Janse
R: Ramon Everduim
0:31:051:23:580:52:552:47:58
30202Aangenaam Door Vermaak
S: Gerard van der Heide
B: Guido Zwanniken
R: Marco Meulenman
0:26:051:26:050:56:502:49:00
31245the DVI team
S: Fulco de Vries
B: Peter Winkel
R: Pablo
0:27:461:18:171:04:512:50:54
32231Tres Jolie
S: Tineke Idema
B: Vera Groeneveld-van der Wal
R: Herma Mittendorff
0:27:001:29:420:55:092:51:51
33223Team RSA
S: Peter Bakker
B: John Brenters
R: Ryan de Jongh
0:27:301:19:141:06:592:53:43
34230The White Collars
S: Henri Odink
B: Henny Engelen
R: Fons de Haas
0:34:081:34:390:48:542:57:41
35225the 3 day's╩ team
S: Johnny Kleinmoedig
B: George Praag
R: Ingenie Dammers
0:25:271:27:131:08:583:01:38
36221Team ENNIA 2
S: Herman Groot
B: Eric-Jan Beunk
R: Elmer Lampe
0:28:471:33:141:03:423:05:43
37207De la Fuente Plus
S: Marlow de la Fuente
B: Reynald Brooks
R: cindy de la fuente
0:32:331:39:241:06:233:18:20
382420
S: Marie-Louise Sprockel
B: Tom Stevens
R: Carol Maxfield
0:35:181:53:430:54:373:23:38
39210Flaminga
S: Marjolein Elgersma
B: Xandra Kleine
R: Marion Schroen
0:33:261:48:091:08:423:30:17
40219Team Buurman & Buurvrouw
S: Marcia de Goede
B: Jakolien van Eijk
R: Alexander van der Touw
0:36:242:02:290:53:513:32:44
41205Bunde Jain
S: Shek Jain
B: Anita Jain
R: Karah Bunde
0:33:342:00:280:59:343:33:36
42222Team Iguana
S: LISA M. THOMAS
B: MICHEAL KELLEBREW
R: YANCY WROBLE
0:31:162:07:360:57:203:36:12
43209family business
S: Corne Andreae
B: Jan Andreae
R: Esther Pijl
0:27:132:04:121:16:563:48:21
DNF214JaSeMa
S: Jairo Emer
B: Sebastiaan Ton
R: Manon Valter
0:19:131:03:190:00:491:23:21
DNF239Fast & Furius
S: Gillian Balentina
B: Wilfrid Camelia
R: Argiomar Nahr
0:22:161:04:410:27:431:54:40

 

 









Curacao Triathlon Association